Kommunikationsnätverkets kontaktuppgifter

Mellersta Finland

Tiia Rantanen, ELY-keskuksen maaseutukoordinaattori
tiia.rantanen@ely-keskus.fi

Jenni Tiainen, tiedotushanke
jenni.tiainen@jyvasriihi.fi

Södra Österbotten

Päivi Kultalahti, Leader Aisaparin tiedottaja
paivi.kultalahti@aisapari.net

Sonja Pitkäjärvi, E-P:n Leadereiden yhteinen tiedottaja
sonja.pitkajarvi@liiveri.net

Marjukka Mäkinen, E-P:n Leadereiden yhteinen tiedottaja
marjukka.makinen@kuudestaan.net

Tuija Nikkari, Etelä-Pohjanmaan ELYn maaseututiedottaja
tuija.nikkari@ely-keskus.fi

Södra Savolax

Tiina Juden, tiedotushanke Maaseutukuriiri
tiina.juden@maaseutukuriiri.fi

Anu Raatikainen, Etelä-Savon ELYn maaseututiedottaja
anu.raatikainen@ely-keskus.fi

Norra Savolax

Henna Huovinen, Pohjois-Savon ELYn maaseutukordinaattori
henna.huovinen@ely-keskus.fi

Hannakaisa Markkanen, viestintähankkeen tiedottaja
hannakaisa.markkanen@mansikkary.fi

Mellersta Österbotten

Anu Kauppila, Lyhde II -hankkeen tiedottaja, Leader Pirityiset ja Pohjanmaan ELY-keskus
anu.kauppila@pirityiset.fi

Österbotten

Kirsi Tikkanen, tiedottaja: Lyhde II-tiedotushanke, Leader
YHYRES, Leader Aktion Österbotten ja Pohjanmaan ELY-keskus
kirsi.tikkanen@yhyres.fi

Norra Österbotten

Harri Kontio, tiedottaja Startti-hankkeessa ja Nouseva Rannikkoseutu Leaderin projektityöntekijä
harri.kontio@nousevarannikkoseutu.fi

 

Sydöstra Finland

Saija Räty, Kaakon Kantri -tiedotushankkeen tiedottaja
saija.raty@saunalahti.fi

Norra Karelen

Mari Voutilainen, tiedottaja, Maakaista-tiedotushanke
mari.voutilainen@maakaista.fi

Tavastland

Ulla Harju, tiedottaja, Hämeenraitti-tiedotushanke
tiedottaja@linnaseutu.fi

Birkaland

Johanna Veijanen, tiedottaja, Pirkanmaan tiedotushanke
johanna.veijanen@kantriry.fi

Egentiga Finland

Anssi Ketonen, ELY:n ja Leader-ryhmien viestintähanke
anssi.ketonen@jokivarsi.org

Lappland

Tanja Ylitalo, Lapin ELYn suunnittelija
tanja.ylitalo@ely-keskus.fi
Tuuli Kontio, ELY:n ja Leader-ryhmien viestintähanke
tuuli.kontio@outokaira.fi

Nyland

Pauliina Sievänen, Uudenmaan ELYn viestijä
pauliina.sievanen@ely-keskus.fi
Sanne Wikström ja Ammi Malkamäki
susanne.Wikstrom@novia.fi
Meidän Uusimaaseutu - Vår Nylandsbygd -viestintähanke
ammi.malkamaki@hamk.fi

Satakunta

Mimmi Virtanen, Satakunnan Leader-ryhmien tiedottaja
mimmi.virtanen@ravakka.fi